• https://www.facebook.com/barkosis

Manav Market Çözümleri

 

  

 

Manav Marketler için özel olarak geliştirdiğimiz dokunmatik ekran destekli BarkoSiS programı ile satış yapmak çok kolaydır.

     Kurulum sonrasında hiç bir gideri olmadığı gibi ilk kurulumda barkodlu terazili sistemlere göre daha ekonomiktir.

   Barkodlu terazi ile kurulan sistemlere terazinin başında bekleyecek eleman gerekirken, BarkoSiS bunu gereksiz kılar ayrıca  terazi etiketi gideri gerektirmez. Bu özellikleri ile BarkoSiS'in işletimide maliyet getirmez.

    Sistemin kullanımı çok kolay olup bir ürünü satmak için ürünü özel terazimizin üstüne koyup ekranda ürünün resmine dokunmak yeterlidir. Ürünler iki ayrı fiyattan satılabildiği gibi  satış anında da o satışa özel fiyat girilebilir.

    Her türlü raporlama olup istenildiği anda kaç kilo hangi üründen satıldığı, hangi üründen ne kadar kazanç saglandığı, kasada ne kadar para olduğu gibi detaylı raporlar almak mümkündür. Şubeli Yerlerde tek merkezden şubelerdeki tüm raporlar uzaktan alınabilir.

   Satış ekranında her sayfada 36 resim olmak üzere 6 sayfada toplam 216 adet ürün resimi konulabilir. Sistem kurulumunda  meyve sebzelerin resimleri hazır olarak gelmektedir. Ekrandaki resimler istenildigi gibi yerleri değiştirilebilir, yeni resimler eklenebilir. Ürün satış fiyatlarını değiştirmekde çok hızlı kolaydır. Fiyat değiştirme ekranında kod girmeden  ürün resmine dokunarak yeni satış fiyatını girmeniz yeterlidir. 

 

Manav Market Örnek Video için Tıklayın 

Program Ekranından Örnek Görüntüler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manav Market programı, Manav terazisi, Barkodsuz manav programı, Barkodsuz manav terazisi, Dokunmatik manav programı, manav,  market,  manav veresiye, manav sistemi, manav satış sistemi, barkodlu manav sistemi, barkot programı, Barkod programı,